Survivor All Star’da 3 ve 4. eleme adayları belli oldu

Damla Can, “Doğası gereği en yakın arkadaşını yazmak zorunda olduğun anlar da olacak. Söylemek istemediğin zaman da olacak ama o kişiyi söylemek zorunda kalacaksın. Çok zor bir pota olacak benim için. Karşı takıma baktığımız zaman biz oyunu kazandığımızda Yunus Emre, Atakan ve Hilmi Cem üçlüsü var. Onlar kesin ve kesin Nefise’yi yazacaklar. Yunus Emre’nin ismi kesinlikle çıkmayacak.” dedi.

Mavi Takım’ın Damla Can’ı yazarak adaletli davrandığını söyleyen Merve Aydın, şu ifadeleri kullandı:

Damla’nın çıkmasını beklemiyorduk ama gerçekten Mavi Takım’ın ne kadar adaletli olduğunu görmüş olduk. Performansa göre yazdıklarını düşünüyorum. O yüzden Damla’nın çıkması şaşırttı ama aynı zamanda şaşırtmadı da diyebiliriz. Gerçekten hepsini kutluyorum ve tebrik ediyorum adaletli davrandıkları için.

Murat Ceylan, dokunulmazlık oyununda gösterecekleri performansa göre Yunus Emre, Ogeday ve Batuhan’ın 3. eleme adayı söylemesi üzerine yarışmacılar tek tek düşüncelerini ifade etti.

Ogeday, “Kritik bir dokunulmazlık oyunu. Ben, Batuhan ve Yunus Emre aynı puanla, sayılara sahibiz. Önceliğimiz kazanmak tabii ki de. Takım olarak kazanmak ondan sonra oyun içinde de kendi sayılarımızı alarak karşı taraftan Yunus Emre’nin de potaya girmesi için bekleyeceğiz. ” dedi.

Batuhan, “Ne diyebilirim ki, kendimizi batırdık buraya sonuçta ve buradan kurtulmakta bizim elimizde şu anda. Ogeday’ın söylediklerine katılıyorum. Önce takımın galibiyeti önemli ondan sonra bireysel olarak kendimizi düşünmek zorundayız. Zaten bireysel olarak düşündüğümüz şey, takıma zaten faydalı. Çıkıp, en iyisini yaparak sayımızı almaya çalışacağız” şeklinde konuştu.

Yunus Emre, “Benim potaya girmek problem değil. Takıma katkı vermek problem. Ben Ogeday’ın kurduğu o takıma üçlük atarım” dedi.

DOKUNULMAZLIK OYUNU

Survivor All Star’da dokunulmazlık oyununda Kırmızı Takım 12-10 galip geldi. 

ELEME ADAYLARI

Haftalık performans durumuna göre üçüncü eleme adayı Nefise Karatay, konseyde Mavi Takım’da en fazla ismi yazılan Batuhan Karakcaya dördüncü eleme adayı oldu. Düellonun ilk turunda Nefise ile Damla Can, Batuhan ile Özgür karşılaşacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir